Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.






Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 19
Kahjuks see mulle ei sobinud. See oli soodusmüügis, nii et proovisin ära. Minu arvates on lõhn hea, kui keegi ei talu Karakani tugevat lõhna näol, siis kindlasti ärge seda valige. Kreem on ka paks, õige koguse pealekandmisel oli seda raske nahale laiali ajada ja see oli ka raskesti imenduv. Meigi all näeb see välja nagu ussid, võiks sobida meigivabaks päevaks. Andsin kingituseks, kellelegi teisele meeldis :)
Minu jaoks on SPF täiesti mugav, proovisin seda soodushinnaga osta ja ei kahetse, aga täishinnaga eelistaksin pigem Beauty of Joseon SPF-i, see hajub kergesti ja on veidi paksem.
Suurepärane toode. Ei kleepu, imendub kiiresti, niisutab hästi.
See on minu jaoks kiire lahendus hommikuti, kui mul pole aega täielikuks nahahoolduseks. Lõhn meenutab mulle beebipuudrit (ma ei tea, miks). Mulle see väga meeldib ja see ei aja nahka katki.
Mulle väga meeldis selle konkreetse brändi päikesekaitsekreem. Tellisin selle esimest korda ja nüüd on see minu lemmik. See kandub kergesti peale, ei tee nahka raskeks ega jäta valget laik. Lisaks niisutab see nahka hästi. Soovitan seda.
Ostsin samal ajal täpselt sama kaubamärgi kreemi samas pakendis (ainult sinine). Ja minu hinnangul on sinine kergemini hajutatav ja kiiremini imenduv.
Tere, õde. See toode ei avaldanud mulle üldse muljet. Kahjuks mulle isiklikult ei sobinud, sest jätab näole valge filtri ning oma koostiselt ja lõhnalt meenutan SK kreemi (Indul○n@)
Väga valge, kergesti pealekantav, jätab triibud, tõstab poorid esile, kui mitte põhjalikult peale kanda. See on nähtav kombineeritud ja väga heledal nahal. Kui õnnestub see hästi sisse hõõruda (ilma triipudeta või nähtava pooride "ummistumiseta"), imendub see kiiresti ja sobib meigi alla.
Kahjuks täielik läbikukkumine. See ei ole "toon-up", vaid "total white cast". Isegi väike kogus, palju väiksem kui SPF puhul peaks olema, katab kogu näo paksu valge kihiga, selle nahka hõõrumine võtab kaua aega ning efekt on see, et iga kuiv koht on esile tõstetud ja näete endiselt valgeid laike, mis sisenevad igasse poori ja nahakortsu. Selline näeb välja pärast seda, kui ma olen selle hoolikalt kätesse masseerinud, nii et ma arvan, et kasutan seda seal...
Kahjuks see SPF mulle eriti ei sobi, kuna see vahel kleepub mulle külge (ma ei ole aru saanud, miks, vahel tegi seda isegi puhtale nahale kandes, teinekord polnud vahet, kas mul oli kreem või seerum alla). Minu jaoks seni kõige kehvem Aasia spf, AGA siiski parem kui sama hinnakategooria apteegikreemid.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.