Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.






Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 180
Sellel on meeldiv lõhn ja see imendub väga kiiresti.
Täiuslik päikesekaitsekreem. Hämmastavalt niisutav päikesekaitsekreem jätab nahale kena sära. Ei jäta valget värvi.
Sellest on saanud üks mu lemmikuid. Olen proovinud paljusid Korea päikesekaitsekreemisid, aga see on siiani parim! See imendub kiiresti ja tõesti imendub, ei jäta nägu kleepuvaks ja annab nahale tõeliselt kena sära.
Väga hea päikesekaitsekreem, palju parem kui tema oranž vaste! See on kerge, imendub kiiresti, ei jäta kleepuvat tunnet, aga samas niisutab nägu natuke. Sellele saab väga kenasti meiki peale kanda, see ei aja mu nahka punnitama, mis väärib lisapunkte. Soovitan seda, ka hinna tõttu!
Pärast selle kasutamist puhkusel tekkis mul näole akne. Mu dermatoloog ütles, et peaksin hoopis vedelaid päikesekaitsekreemi kasutama, kuna need on liiga paksud ja ummistavad poore.
Selle hinna eest on see suurepärane päikesekaitsekreem, ma kasutan seda peamiselt kaelal ja see muudab mu naha pehmeks ja siledaks, sellel on meeldiv lõhn, aga mõned inimesed võivad lõhna näol häirivaks pidada. Sellel on veidi paksem konsistents, seega kui sul on rasune/seganahk, eelistaksin seda kreemi talveks. :)
See on mu lemmik päikesekaitsekreem ❤️ Olen proovinud mitmeid tooteid teistelt brändidelt, aga ikka ja jälle pöördun selle juurde tagasi. See on väga mõnus, niisutav, lõhn sobib mulle. Mul on kuiv nahk ja pärast selle päikesekaitsekreemi pealekandmist on mu nahk terve päeva niisutatud. See on palju muusikat väikese raha eest.
Suurepärane SPF - paksem, aga hajub ja imendub hästi, ei jäta valgeid jälgi, ei kleepu. Meeldiva lõhnaga. Kasutan seda peamiselt kaelal ja dekolteel, kuna see on paksem ja õlisem kreem. See on ka väga soodne. ;) Ostan seda regulaarselt ja soovitan seda.
SPF on veidi paksem... kui ma selle peale panin, oli see alguses katastroof (kartsin, et panin liiga palju) - olin täiesti valge. Aga ma kannatlikult "häirisin" seda ja see imendus suurepäraselt, ilma valgete jälgedeta. See jättis mulle kauni särava ja kleepumatu viimistluse. Võtan ühe tärni maha, sest minu arvates on kreem paksem ja raskem, mul on väga rasune nahk ja see ei sobinud mulle. Aga hinna poolest on see pomm! Ma kasutan seda rohkem kaelal, dekolteel ja kätel.
parim päikesekaitsekreem. Mul on kombineeritud, üsna rasune nahk ja see päikesekaitsekreem sobib mulle ideaalselt. See ei ole rasvane ja lõhnab imeliselt.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.