Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.





Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 22
Soovitan seda, minu arvates on see väga hea kreem.
Mul on juba teine pakk olemas, see on suurepärane, sametise konsistentsiga, lõhnab meeldivalt pehmelt, hoiab meigi terve päeva peal ja suur pluss on see, et sellel on SPF 50+.
Alguses arvasin, et see ei meeldi mulle, sest see jättis kleepuva ja rasvase kihi, aga otsustasin anda teise võimaluse. Selgus, et kandsin seda liiga vara peale toonikut, seerumit ja kreemi. Ja äkki saan seda isegi soovitada. Lisaks märkasin hägususe efekti... Ja tegelikult alles nüüd, neid arvustusi kirjutades, märkasin, et see on sametine hägususe efekt 🙈 aga kinnitan: see hägustab, see toimib ja selle hind on suurepärane – ole lihtsalt ettevaatlik, millele ja kui tihti sa seda peale kannad.
Minu arvates on see päikesekaitsekreem väga niisutav. Soovitan seda kasutada sügisel ja talvel, sest see pole mitte ainult päikesekaitsekreem, vaid ka hea niisutaja.
Mul on kombineeritud nahk ja mul on tõesti raske leida korralikku päikesekaitsekreemi, aga see on imeline. See niisutab mu kuivi piirkondi, aga ei tee rasuseid piirkondi raskeks, jättes särava viimistluse. Alguses ma ei arvanud, et see võiks olla meigialuskreem, aga olin üllatunud, kui mõistsin, et tänu sellele päikesekaitsekreemi pealekandmine oli palju ühtlasem ja plekkideta. Soovitan seda soojalt, aga see on rangelt subjektiivne, sest mul oli sõpru, kellele see meeldis, aga ka neid, kes ütlesid, et see jättis nende naha liiga raskeks. Mul polnud suuri ootusi, sest hind on teiste päikesekaitsekreemidega võrreldes madal (ostsin selle soodushinnaga), aga olen juba teise tuubi peal ja ostan seda veel.
Kahjuks see kreem mulle päris ei sobi. Mul on kombineeritud nahk ja kreem imendub aeglaselt ning jätab rasvase kihi isegi väikese koguse korral. Sellest hoolimata kasutan seda ikkagi meigi all – see ei jäta valgeid jälgi ja mu nahk särab kaunilt terve päeva (kui ma seda liiga palju ei kanna).
Soovitan seda, mul on juba kolmas pakk ja see on meigi all väga hea, aga kui ma panen liiga palju, siis jääb meik liiga "õline".
Kahjuks see SPF mulle ei sobinud. Mul on kombineeritud nahk ja selle kreemi konsistents sobib pigem väga kuivale nahale. See on paksem ja nahk on pärast seda pikka aega läikiv. Mis puutub meiki, siis ma kasutasin seda enne BB-kreemi, aga seegi ei sobinud mulle ja ma hakkasin väga kiiresti särama. Muidu lõhnab kreem meeldivalt ja sobib tundlikule nahale - see ei tekitanud mulle mingit allergilist reaktsiooni. Soovitan toodet väga kuiva ja tundliku nahaga inimestele.
Lisasin selle päikesekaitsekreemi oma tellimusele, et see tasuta kohaletoimetamisega kaasa tuleks, ja olin väga meeldivalt üllatunud. Kuigi mul on kombineeritud nahk, meeldib mulle rasusema koostisega päikesekaitsekreem. Pärast pealekandmist muutub konsistents õlisest keskmiseks. Ostan seda kindlasti uuesti 👏
Ostsin arvustuste põhjal, aga minu nahale ei sobi. Kreemil on mõnus tekstuur, see on kerge, hajub hästi, aga jätab naha üsna pikaks ajaks läikivaks. Seetõttu ei meigi ma alati eriti hästi peale. Prooviks okei, aga uuesti ma ei osta. Võib-olla sobib see teistele nahatüüpidele paremini.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.