Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 45
Mul on kuiv nahk ja sellest essentsist on koheselt saanud üks mu lemmiktooteid. See niisutab suurepäraselt, jättes naha pehmeks, toidetuks ja terve säraga. Mulle väga meeldib selle piimjas tekstuur, mis on meeldiv ega tee nahka raskeks. Pärast regulaarset kasutamist tunnen, et mu nahk on rahulikum, siledam ja meik näeb sellel palju parem välja.
See on minu esimene piimatoonik ja pean ütlema, et olen väga meeldivalt üllatunud. Tellisin selle peamiselt eemaldatud sünnimärgi pärast, mille järel arm ei kadunudki. Pärast vähem kui nädalast kasutamist näen märkimisväärset vahet. Lisaks on nahk ühtlasem, säravam ja pehmem. Pakend on üsna suur, seega kestab see kaua. Võin seda ainult soovitada, ostan kindlasti uuesti.
Väga meeldiv ja mõnusalt niisutav piimatoonik. Võrreldes teiste piimatoonikutega on sellel ilmselt parim konsistents; see on kõige "piimasema". Mitte midagi erilist, aga meeldiv toode, mis toimib hästi ja püsib kaua peal.
Suurepärane piimatoonik. Jätab naha kaunilt säravaks ja niisutatuks. Võin seda ainult soovitada.
Meeldiv toode, ma ei näinud pärast kasutamist mingeid olulisi muutusi, aga nahk oli meeldivalt niisutatud ja pehme, see ei olnud rasvane ja teised tooted kihistusid selle peale hästi.
Täiuslik toode. Pärast pealekandmist on mu nahk niisutatud, pehme ja toidetud. Kasutan seda igal õhtul.
Kasutasin miniversiooni ja see ei teinud mingeid imesid. Aga see niisutab mu nahka hästi ega jäta rasvast jääki.
Sain kingituseks miniversiooni, kasutasin selle täielikult ära ja tellisin siis täissuuruses. See on imeline essents; see niisutab, pehmendab ja taastab naha kaitsebarjääri (hetkel kasutan retinooli). See on väga ökonoomne. Pärast kasutamist ei jää näole rasvast kihti ega muid ebameeldivaid aistinguid. Sobib tundlikule nahale. Ostan seda kindlasti uuesti! Kokkuvõttes üks parimaid oste, mida ma viimasel ajal teinud olen ❤
Ma tõesti armastan seda essentsi; see on minu teine pudel ja kindlasti mitte viimane. See rahustab, niisutab ja on imeline :)
Suurepärane essents. Niisutab uskumatult hästi, jätab naha pehmeks ja värskeks. Sellel on piimjas värv ja konsistents nagu paksemal kreemil. See sobib minu üsna kuivale nahale väga hästi. Sain selle proovina ostmiseks ja tellin kindlasti terve paki.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.