Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 22
Olen seda palsamit juba mitu aastat kasutanud ja see pole mind kunagi alt vedanud. See eemaldab isegi kõige veekindlamad tooted ilma liiga kõvasti hõõrumata või silmi kipitamata. See on tõhus (piisab ühest spaatlist) ja reisisõbralik, kuna see ei aja laiali nagu õli. Sellel on ka lisakork sisu kaitsmiseks. Sulatan selle käte vahel ja kannan kuivale nahale, seejärel puhastan näo vahuga. See on hüdrofiilne palsam, seega vajab see teist puhastusetappi, vastasel juhul võib see jääke jätta. See ei sobi tavalise puhastusgeelina, vaid meigi eemaldamiseks ja päikesekaitsekreemiga kasutamiseks. Ainus miinus (ja see on väike) on pakendi kullatud katte kulumine, aga muidu on see suurepärane toode hea hinnaga ja väga tõhus. Minu lemmik.
Lahustab kogu meigi, suurepärane alternatiiv kallimatele palsamitele.
Parim palsam igale nahatüübile, isegi tundlikule ja aknele kalduvale nahale. See ei ummista poore absoluutselt. Samuti eristab see suurepäraselt Lancome'i spiraalpüsikreemi ja püsib väga kaua. Mul on juba umbes 4 pakki.
Palsam lahustab tõhusalt ja kiiresti isegi väga kangekaelse meigi, eemaldab ripsmetuši ja silmapliiatsi ning nõuab minimaalset pingutust. Kasutan seda teist korda ja olen rahul. Aga kui sa kannad kerget meiki, võib selle toote kasutamine olla liiast.
Sain selle kingituseks. See puhastab hästi ja ei tekitanud mingeid reaktsioone (mul on väga tundlik nahk). Soovitan seda.
Puhastab täiuslikult ja põhjalikult naha peale meiki, ei kuivata nahka, ei jäta peale pesu rasvast jälge, on ideaalne, väga kergelt lõhnastatud, vastab täielikult ootustele.. Soovitan👍🏼
See on väga õrn ja täiuslikult lahustuv ning eemaldab meigi. See ei kipita silmi. Sellel on kena spaatliga pakend.
Seda on lihtne kasutada ka meigi eemaldamiseks. See on nahale väga meeldiv. See sobib ka rasusele ja tundlikule nahale. Väga kergelt lõhnastatud.
See on minu järgmine pakett. Palsam lahustab isegi veekindla meigi, ei ole tugeva lõhnaga, ei ärrita silmi ega jäta neile "udu".
Olen selle palsamiga väga rahul.. see puhastab naha väga hästi, jättes selle niisutatuks
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.