Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 11
Realistlikult öeldes lõhnab see küll, aga püsib kaua peal ja teeb head tööd. Minu nahk on puhtam ja säravam ning ei reageeri (ja mul on väga tundlik nahk).
Sain selle kingituseks! See sobib rosaatsea korral. Sellel on niisutav ja rahustav toime. Lõhn on spetsiifiline, taimne, aga mulle meeldib.
See vähendab koheselt punetust ja veidi kummalise lõhnaga tasub harjuda.
Mask on super!!!
Olen maskiga väga rahul, see silub nägu väga hästi, nahk muutub säravamaks, seda on lihtne peale kanda, punetus kaob, soovitan seda soojalt probleemsele nahale.
Sain selle teilt kingituseks ja olin vaimustuses. Olin šokeeritud, kui märkasin, et mu nahk polnud enam punane. Sellel on ürdilõhn, geelilaadne tekstuur koirohu tükkidega. See jahutab nägu mõnusalt, on kergesti pealekantav, seda pole vaja palju panna ja seda on lihtne maha pesta. Suurepärane naistele, kellel on rosaatsea. Aitäh!
Olen maskiga väga rahul. Kasutan seda paar korda nädalas ja nahk on pärast kasutamist väga pehme!
Olen seda maski juba pikka aega ostnud. See ühtlustab uskumatult nahatooni, ahendab poore, eemaldab kuumust ja annab nahale sära. Suurepärane koostis, hea hind ja väga hea, et on olemas miniformaat. Sest suurt klaaspurki on raske kaasas kanda, aga miniformaat ei võta palju ruumi.
Nad lisasid selle maski kingituseks ja see toimis minu probleemsele nahale ideaalselt 😻. Lõhn on ka suurepärane, tellin kindlasti veel ❤️❤️
Sain selle maski kingituseks. Olin sellega väga rahul, sest tahtsin seda proovida. Sellel on imelik tekstuur ja need taimeosad selles. Tarretisesarnane konsistents kuivab nahal. See võttis punetuse kenasti ära. Suur aitäh!
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.