Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.


Teie Ägedad Fotod ja Videod



Arvustused – 2
Ma kasutan seda iga päev ja pikaajaliselt ning selle kasutamise ajal ei ole mu pigmendilaigud tagasi tulnud ega uued tekkinud. Sellel on kerge tekstuur, mis imendub koheselt.
Kahjuks pärast pikaajalist kasutamist oli ainus asi, mida see seerum minu nahale tegi, pealiskaudne niisutus. Ma ei märganud pigmentatsiooni ega nahatooni paranemist. Ma kindlasti ei osta seda uuesti. Seerumil endal on taimne, apteegilaadne lõhn ja see on nii kenasti pakendatud, et see pole oma hinda väärt.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.