Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.


Teie Ägedad Fotod ja Videod






Arvustused – 3
Väga hea geel, see puhastab näo ideaalselt, ei ärrita nahka ja sobib ideaalselt minu tundlikule nahale.
See geel on fantastiline, mul on juba teine pakk olemas. Sellel on kerge konsistents, see vahustub kergesti. See puhastab nahka ja ei ärrita seda üldse, isegi mitte minu tundlikku nahka. Soovitan seda kindlasti.
Ma kasutan seda hommikul ja õhtul. Meeldiv tunne pärast kasutamist.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.