Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.





Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 116
Mul on väga tundlik nahk... minu jaoks on väga oluline valida õige kreem, mis poleks paks ega tihke... et see ei ummistaks poore, mis kiiresti löövet põhjustab. See kreem sobib mulle suurepäraselt, see on väga sarnane Purito kaubamärgi kreemiga. See on ka geelilaadne, ma ei tunne, et see oleks liiga vesine... see sõltub pigem sellest, millist seerumit selle kreemi alla panna. Olen seda kasutanud peaaegu kuu aega ja siiani pole mul olnud mingeid halbu kogemusi, mida saaksin sellele tootele omistada. Soovitan seda tundlikule nahale, millel on kalduvus ummistunud pooridele.
Sellel on väga kerge ja vesine tekstuur, minu rasusele ja seganahale see meeldib. See ei ärrita nahka ja imendub kiiresti. Ostan kindlasti uuesti.
Mul on väga rasune nahk ja kõigist kreemidest, mida olen meigi all testinud, sobib see mulle kõige paremini. Olen juba umbes kolm tuubi ära kasutanud. See ei tee mind jumestuskreemi all raskeks, mis minuga tihti juhtub. Mulle meeldib see kõige rohkem oma geelise konsistentsi pärast – proovisin ka sama brändi sarnast kreemi sinises pudelis, aga see on minu nahale liiga "kreemjas" ja paneb mind kohe särama. Mul on aknele kalduv nahk ja see geel pole mind kunagi ärritanud; tegelikult tunnen, et see rahustab mu nahka. Kui sul on väga rasune nahk, siis arvan, et see toode sobib sulle hästi. Niisutajaks ma seda aga ei soovitaks. Isiklikult kasutan niisutamiseks näiteks öösiti teist kreemi.
Mul ei ole tundlikku nahka ja olen juba üle aasta kasutanud erinevaid nahahooldustooteid, aga ükski peale selle toote pole mul probleeme tekitanud. Kasutasin seda ainult nädal aega ja terve nädala jooksul tekkisid mulle siin-seal väikesed vistrikud, aga ma ei pööranud neile erilist tähelepanu. Aga nüüd on möödas täpselt nädal ja ärkasin umbes 10 uue väikese vistrikuga, mis päeva jooksul kasvasid enam kui 20-ks.
Selle toote konsistents pole isegi mitte kreem-geel, vaid pigem vesine. Mõnele võib see sobida, eriti suveks või kui kellelgi on äärmiselt rasune nahk. Mul on kombineeritud nahk, T-tsoonis enamasti rasune ja ümbruses normaalne. Minu puhul see peaaegu üldse ei niisuta (kandsin enne pealekandmist peale ka niisutavat seerumit), pigem rahustab. Seega on see ainus viis, kuidas see oma eesmärki täidab.
Olen seda kasutanud vähem kui aasta. See aitab mu rasuse naha, punetuse ja lööbe korral. Ostan teise pakki 👍🏼❣️
Mu tütar kasutab seda, tal on akne ja see on ta nägu rahustanud.
Lõpuks ometi väga kerge ja mugav niisutaja, mida olen juba pikka aega otsinud. See on ideaalne kevadeks ja suveks. Alguses tekitas see väikeseid vistrikke, aga siis kadusid need täielikult.
Ma armastan seda kreemi, see on õrn ja jahutav ning ei tee mu nägu rasvaseks!!
Õrn kreem normaalsele ja kombineeritud nahale, ideaalne suveks.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.