Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.





Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 9
Kreemil on meeldiv, paks, geelilaadne konsistents. Peale kandes see ei voola laiali. See tundub väga niisutav ja toitev... Siiski mõtlen, kas asi on ainult kõrges silikoonisisalduses ja oklusiivses efektis, kuna niisutus ei tundu kaua kestvat. Pärast mahapesemist jääb silmaümbrus muutumatuks isegi regulaarsel kasutamisel. Päeval toimib see hästi meigi all, pakkudes peitekreemi all kaitsekihti kuivamise vastu, jättes silmaümbruse kauem paremaks ja kortsud vähem nähtavaks. Jällegi silikoon? Öösel toimib see hästi ka maskina seerumite või muude toodete peal. Kreem ise ei ole piisavalt niisutav. Ilmselt jälle silikoon. See on kauapüsiv, pakend on suur ja seda on lihtne kasutada. Siiski ei saa ma seda pidevalt kasutada. Olen märganud silmade suurenenud tundlikkust juba pärast paari kasutuskorda, nii päeval kui öösel :/ Mu huuled kipitavad (!) pärast selle kreemi pealekandmist, isegi kui need pole kuivad ega kahjustatud. Midagi on küpse ja tundliku nahaga koostisosadega valesti :/ Ma ilmselt ei osta seda uuesti.
See on ilmselt minu parim silmakreem. See on toitev ja üliniisutav. See tõenäoliselt ei silu kortse ega eemalda tumedaid ringe, aga see teeb mu naha kindlasti pringimaks.
Olen kreemi korduvalt ostnud. Olen 50-aastane. Kreem on üsna toitev ja väga meeldiv. Väga kvaliteetne toode.
Kreem on väga mõnus, lõhnatu ja niisutab kenasti silmaümbrust. Mulle meeldib ka see, et kuigi see on peamiselt silmakreem, sobib see mu ülejäänud näole ega muuda mu aknet hullemaks.
Kreem on üsna paks, imendub hästi ja nahk jääb niisutatud. Väga tõhus.
Väga hea kreem, superniisutab ja pinguldab silmaalust nahka, ei ärrita ja imendub kiiresti
Valisin silmaümbruse kreemi pikka aega, kuna hakkasin märkama väikseid kortse ja tumedaid silmaaluseid ning peatusin sellel taruvaikuga tootel. See on väga lahe, toitev kreem, ei jäta jääke, sobib hästi nahale, ei kõrveta. Pakend on korralik, väga ökonoomne, jätkub kauaks. Kindlasti soovitan!
Kreem on väga kerge, pealekantav ja imendub hästi. See on kergelt geelitaolise konsistentsiga ja niisutas mõnusalt mu silmaalust nahka. Väga tõhus. Pigem ostaks uuesti.
Väga meeldiv silmakreem. Kasutan seda öösiti, et anda nahale ekstra niisutust. Mulle tundub, et paljud silmakreemid pigem kuivatavad, aga see mitte. Pakend on suur, seega jätkub kauaks. Pöidlad üles!
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.