Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.



Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 52
See seerum niisutab nahka hästi üleöö, ei ole kleepuv ja sobib ka tundlikule nahale.
Parim seerum, mida olen proovinud. See rahustab, matistab, ravib ja niisutab nahka. Ma kannatan laienenud pooride all, pärast seda seerumit on need vähem nähtavad. Pakend on ka suurepärane.
Koos näokreemiga on see seerum lihtsalt suurepärane. Nende kahe toote kombinatsioon päästis mu väsinud ja kuiva naha.
Mul on väga tundlik nahk ja mulle meeldisid IUNIKi tooted väga. Mu nahk on rahulikum ja selle seisund paraneb aeglaselt. See on minu esimene professionaalne nahahooldusrutiin ja olen väga rahul.
Sain selle kingituseks Xistersilt, see kuivatab, ei niisuta, pinguldab nahka, see ei sobi minu esimeste kortsudega nahale (30+), vajan rohkem niisutust.
See on esimene seerum, mida olen kasutanud ja mis päriselt toimis, ja seda juba mõne päeva pärast. Minu nahk on altid aknele ja kuivusele. See seerum rahustab mu ärritunud nahka, niisutab seda ja vähendab samaaegselt vistrike arvu.
See on minu lemmikseerum, soovitan seda
Parim seerum, mida ma kunagi kasutanud olen. Soovitan seda soojalt.
Ostsin oma abikaasale, kellel on aknele kalduv nahk. Kasutan seda tema peal iga päev, eriti nina piirkonnas, ja tema nahk on palju paranenud. Loodan, et näen selle seerumi suurepäraseid tulemusi ka edaspidi. Tõeliselt armas ja õrn nahale.
Olen seda juba mõnda aega (veebruarist saadik) vahelduva eduga kasutanud ja see on okei. See niisutab ja silub nahka mõnusalt, aga ma pole märganud akne paranemist ega punetuse vähenemist. See on okei, aga mitte midagi erakordset.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.