Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.





Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 57
Sain selle kingituseks, aga tellin kindlasti veel. See on väga pehme, rahustab nägu ja täidab mind veega.
Mulle see mask väga meeldis 😛💚Ma ei oodanud midagi "vau", aga see oli väga meeldiv üllatus.
Soovitan
Rahulolu
Absoluutselt ei sobi tundlikule nahale.
Ideaalne minu nahale pärast pikka päeva
See andis vapustavaid tulemusi. :)
Sain maski kingituseks koos tellimusega. Olen sellega väga rahul. Sellel on kergelt jahutav efekt ja nahk on pärast mõnusalt niisutatud ja pehme. Arvan, et ostan selle järgmise tellimusega kaasa.
Suurepärane mask, mul on tundlik nahk, see ei ärrita, see jahutab õrnalt ja niisutab.❤️
Soovitan
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.