Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.


Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 10
See kkul Aloe päikesekreem on tõesti hea! See tundub nahal väga meeldiv ja on õrna, rahustava toimega. Ainus miinus, mille pärast ma ühe tärni maha võtsin, on see, et pealekandmise kogusega tuleb ettevaatlik olla. Liiga palju toodet võib näole jätta kergelt roheka varjundi. Üldiselt suurepärane päikesekreem, kui õpid seda õigesti doseerima!
SPF-i on raskem hajutada, imendub kaua, jätab valge viimistluse, ma ei ostaks seda uuesti.
Seda on raske hajutada ja imenduda, see jätab kleepuva jäägi ning pärast 20-minutilist ootamist enne meigi pealekandmist jääb kulmudele valge jääk, mida ei saa hajutada ega imenduda. Mul on kombineeritud nahk, seega võib see sobida kuivale nahale.
Pruuni nahaga tüdrukuna on see päikesekaitsekreem minu jaoks eitav. Pruuni, päevitunud või tumedama nahatooniga tüdrukud ei tohiks seda osta, kui nad ei taha valget laigulist jumet. Päikesekaitsekreemi peale kandes kannan seda näole ja kaelale sobiva koguse kaitseks. Selle päikesekaitsekreemi kasutamisel oli seda raske ühtlaselt jaotada ja kreemi peale kanda, mis tekitas nahale tuhakihi. Mul on ka kombineeritud nahk, seega tundus kreem üsna raske ja silmad ärritusid, seega väldi selle kandmist silmade ümbrusesse. Lõpuks on see kergelt lõhnastatud, kuid pealekandmine võtab aega ja lõhn häiris mind. Kuid see päikesekaitsekreem võib toimida ka heledatel nahatoonidel. Proovisin väikese kogusega käel ja ühtlustasin tulemuse, andsin küll sära, aga kerge valge laiguline jume on ikkagi nähtav. Väikese koguse kasutamine ei anna mulle piisavalt kaitset, kuna see on näol kasutu. Kasutan seda pigem kätel väljas käies.
Kreem jätab nahale rasvase ja niiiii valge kihi. Ma ei kujuta ette, et kannaksin seda kreemi näole vajalikus koguses, rääkimata selle kasutamisest meigi all. Fotol kasutasin vaid väikese koguse kreemi, tavaliselt kasutan näol piisava kaitse saavutamiseks rohkem. Püüan seda kehal SPF-kreemina kasutada, kuigi kardan, et see määrib mu riideid.
Kreem on minu jaoks paks ja raske, seda on raske nahale määrida. Peale kandes jätab see nahale valge kihi, mis hiljem imendub. Aga kahjuks olid mu otsaesisele veel tundide pärast sellest valged laigud, see ei imendunud korralikult nahka.
Kreem ei ole raske ega rasvane. See on õrn ega vaja palju pealekandmist. Sobib kasutamiseks meigi all.
Vastuvõetav SPF, kuigi mul on olnud paremaid. Võib-olla eelistan ka näole kergemat SPF-i.
Kerge koostisega koostis jätab nahale alguses valge kihi, kuid sisse masseerides imendub kiiresti ja annab särava efekti terveks päevaks. Mõjub tundlikule nahale väga rahustavalt ja meeldivalt.
Super
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.