Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.
Teie Ägedad Fotod ja Videod









Arvustused – 5
Sain juba ühe lõuendikoti kingituseks ja mulle väga meeldib seda kaasas kanda, sest see on vastupidav ja suur. Ja sellel on ka sees tasku võtmete või rahakoti jaoks. Seega olen sellega väga rahul. Sama hea kvaliteet ja veelgi ilusam.
Olin selle kotiga väga rahul 🫶🏻 kaks aastat K-õdedega <3
Kuna sain selle kingituseks, siis pole ilmselt ilus liiga palju kritiseerida, aga tahan märkida, juhul kui keegi peaks selle täishinnaga ostma, et koti kvaliteet pole just kõige parem. Õmblus on alt viltu, üks külg on tihedalt õmmeldud, teine üldse mitte (näha on esimesel lisatud fotol). Niidid on kohati lõdvad, materjal narmendav. Kott on väga suur, sangad on liiga pikad, lühemale tüdrukule see õlale riputamiseks kindlasti ei sobi. Kokkupandult võtab see käekotis palju ruumi (kui üldse mahub). Ootasin kompaktsemat ja kvaliteetsemat toodet.
Sain kingituseks koti😻 väga mugav, hea kvaliteet ja ilusa rohelise värviga💚 üsna mahukas, nii et saad sellega randa, poodi ja jalutama minna💕
Sain täna kingituse ja ma ei oodanudki, et see nii hea kvaliteediga on. See on tõesti hästi tehtud, vastupidav, ilus ja imelise värviga. Mul oli nii hea meel seda kingituseks saada. Aitäh, Ksisters!
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.