Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Teie Ägedad Fotod ja Videod







Arvustused – 11
Olen näinud päris halbu arvustusi, aga igaühe juuksed on erinevad! Minu jaoks on see toode väga hea. Mul on lokkis, aga krooniliste haiguste ja hormonaalsete probleemide tõttu väga õhukesed juuksed. Olen 31-aastane ja lõhnab imeliselt ning annab kofeiinisisalduse tõttu õrna kipitust. Suurepärane ja pärast pesemist polnud mu juuksed nii sassis kui tavaliselt. See on minu jaoks hästi toiminud.
See ajab mu peanaha kohutavalt sügelema. Mul pole kunagi varem ühegi šampooniga sellist probleemi olnud.
Mulle see šampoon üldse ei meeldi. Pärast esimest pesu tundusid mu juuksed sassis – väga ebameeldivad puudutusele ja äärmiselt raskesti kammitavad. Juuksed tundusid nagu oleksid ikka veel märjad, kummaliselt kummist ja mul oli pesemata juuste tunne, kuigi loputasin šampooni hoolikalt. Mina seda ei soovita.
Olen varemgi kasutanud Honey & Macadamia Nature Cherry Blossom šampooni, aga see versioon meeldis mulle veelgi rohkem. Šampoon puhastab peanahka hästi, juuksed püsivad pärast pesemist kauem värsked ja näevad kerged välja. Kirsiõie aroom on väga meeldiv ja õrn. Suurepärane valik igapäevaseks kasutamiseks.
Kui ma Saksamaale kolisin, seisin silmitsi juuste väljalangemise probleemiga ja otsustasin sellega võidelda. Vaatasin erinevaid šampoone ja valisin selle. Kasutasin erinevaid šampoone, sealhulgas Redkeni oma, aga see on lihtsalt midagi erilist. Mu juuksed hakkasid tõesti vähem välja langema ja aktiivsemalt kasvama. Soovitan seda.
Kahjuks see minu puhul ei toiminud, seda oli raske välja pesta ja juuksed tundusid pärast pesemist rasvased. Siiski täitis see oma lubaduse lõhna ja juuste väljalangemise vähendamise osas.
Kirjutan seda arvustust pärast 2 nädalat ja korduvat kasutamist. Olen tootega rahul! Mul on probleeme ja sageli on mul kõõm erinevate kaubamärkide puhul, aga seni tundub, et see sobib mulle. Soovitan.
Olen seda seni vaid korra kasutanud ja lõhn on imeline. Pärast pesemist tundusid juuksed mõnusad, arvan, et see sobib neile, kuna mu peened lained püsisid kenad ja peanahk ei sügelenud (pidin eelmist šampooni vahetama sügeleva peanaha tõttu).
See lõhnab imeliselt ja mulle meeldib, kuidas see toimib
Proovisin midagi uut, olen seda nüüd kuu aega kasutanud ja mu juuksed on pehmed ja kergemini kammitavad 🫶
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.