Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Teie Ägedad Fotod ja Videod



Arvustused – 3
See kreem imendub kiiresti, on kergesti pealekantav ja meeldiva lõhnaga.
Oo, esiteks see lõhn. Jah, see on väga erk, magus. Arvasin, et ma ei saa seda kasutada. Aga siis õnnitlesin ennast, sest kreem on lihtsalt võrratu, paks, mitte kleepuv, imendub kiiresti. Ma ei tea, kuidas suvel on, aga praegu on see suurepärane.
Paksu tekstuuriga, niisutab hästi. Aga tüdrukud, kui teile ei meeldi tugevad lõhnad, siis ärge seda võtke. Sellel on väga magus ja intensiivne lõhn. See püsib nahal kaua. Kui see on teie eesmärk – see sobib teile 🌹
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.