Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 6
Parim kätekreem, mis mul kunagi olnud on. Olen seda kasutanud vaid kaks korda, aga lõpuks pole mu kätel kuiva ja lõhenenud nahka. Seda on lihtne peale kanda, see lõhnab suurepäraselt ja imendub kiiresti. Ja hommikul on mu käed endiselt pehmed ja lõhnavad.
Mul on väga õhuke nahk ja käed tihti lõhenevad. Ostsin selle kreemi arvustuste põhjal, see pole halb, ei kipita, konsistentsilt on kerge piimjas, aga ühest tuubist jätkub mulle päevaks, maksimaalselt kaheks, seega pole see tegelikult ostmist väärt. Aga kui sul nii suurt nahaprobleemi pole, siis soovitan seda kindlasti käekotis hoida.
Mul on pidevast kätepesust väga kuivad käed ja see bränd on ainus, mis on mu käed nii pehmeks ja õrnalt lõhnastanud. See on teine kord, kui tellin sellelt brändilt seda tüüpi kreemi, aga teistsuguse lõhnaga, ja pean ütlema, et kõik proovitud kreemid on olnud suurepärased. Ma ei pea seda enam uuesti peale kandma nagu teiste brändide kätekreeme. Minu uus lemmikkreem! Ostan nüüdsest ainult seda, mu käed tunnevad end palju paremini ja see lõhnab imeliselt. Väga õrn nahale ja imendub suurepäraselt.
Kreem on kerge, imendub kiiresti ja nahk tundub pärast kasutamist kaunis🥰 Kindlasti minu lemmik igapäevaseks hoolduseks!
Sain selle kreemi kingituseks ja see on suurepärane! See on väga kerge, imendub kiiresti, ei ole kleepuv, niisutab käsi mõnusalt ja lõhnab imeliselt. Ideaalne igapäevaseks kasutamiseks. ;) Tahaksin proovida ka teisi versioone.
Toode meeldis mulle. Õrn tekstuur, mitte raske, imendub hästi ja niisutab nahka. Pärast pealekandmist ei jää nahale kile tunnet. Lõhn on väga õrn, mitte pealetükkiv. Minu jaoks annab see edasi nii pakilisust kui ka heinamaa rohelust.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.