Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.


Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 6
See šampoon on minu puhul kasulik – atoopilise dermatiidi ja kuiva, ketendava peanaha puhul. Kuna see sisaldab ka ravitoimelist ainet, siis vaheldumisi kasutan seda teise La'dori šampooniga, nii saan väga häid tulemusi ja peanahk ei tekita ravile "resistentsust".
Mul on tundlik peanahk ja mul tekivad üsna tihti kärnad ja kõõm. Olen proovinud paljusid apteegist ostetud kõõmavastaseid šampoone, aga see on seni parim. Šampoon on väga meeldiv, lõhnab imeliselt ja leevendab naha seisundit. Pärast esimest kasutuskorda märkasin oluliselt vähem kõõma ja pärast teist kasutuskorda polnud seda üldse. Minu jaoks on see parim valik.
Varem pesin juukseid tavaliste ketišampoonidega, mille tagajärjel tekkisid mulle juurtele ja kuklasse kõõmalaigud. Pesin juukseid paar korda selle šampooniga ja kõõm kadus. Olen väga rahul :)
Mul on väga tundlik peanahk ja sügisel ning talvel tekivad mulle kärnad ja kõõm. See šampoon on väga meeldiv, lõhnab suurepäraselt ja rahustab nahka. See puhastab mu juukseid ka suurepäraselt. Aga vahel pean midagi kangemat kasutama.
Ostsin selle šampooni hiljuti, kuna mul ja mu tütrel on tõsised kõõmaprobleemid. Pesin seda ühe korra (eile õhtul) ja näen, et mu peanahk on pärast pesemist puhas. Tavaliselt tekkisid mul eelmise Wella šampooniga kohe pärast pesemist ja kuivatamist peanaha servadele helbed. Näeb hea välja! Mu tütre peanahk on ka korras. Seda on meeldiv pesta, sellel on mündised noodid ja see vahutab piisavalt.
Olen proovinud palju šampoone, aga see on ainus, mis mind kõõma vastu tõesti aitab. Olen seda juba pikka aega kasutanud ja ostan praegu oma kolmandat pudelit. Soovitan seda kindlasti kõigile, kes selle probleemiga maadlevad!
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.