Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.



Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 35
Proovisin väiksema paki. See on väga meeldiv šampoon. Pärast pesemist tundub see väga mõnus ja sama sarja palsamiga on see ideaalne kombinatsioon. Järgmine kord ostan suurema paki.
Olen seda nüüd kaks nädalat kasutanud ja see on teinud imesid minu kiiresti rasusele ja rabedale muutuvatele juustele. Kasutan seda koos brändi sobiva palsamiga ja mulle meeldib selle lõhn! Pärast iga pesu on mu juuksed siidised ja läikivad :)
Olen seda šampooni ja palsamit korduvalt ostnud juba üle aasta ja ei plaani neid vahetada 😊
See šampoon on täiesti ideaalne, sellel on imeline lõhn, aga mitte nii palju, et see mu nahka häiriks. Ma kannatan seborröa all ja olen juba pikka aega otsinud šampooni, mis mu nahka ei ärritaks. Soovitan seda 10/10 🤩
Ostsin selle oma tütrele alternatiivina teisele šampoonile, kuna tema juuksed on tuhmid ja dehüdreerunud. Väikesest kogusest piisab kauaks, juuksed lõhnavad mõnusalt siidiselt.
Ma tavaliselt arvustusi ei kirjuta, aga see on nii suurepärane asi, et tasub minu "reeglit" rikkuda. Viimati olid mul nii pehmed, siledad, ilusad ja lõhnavad juuksed nagu beebil!!! Ma armastan seda puudrilist lõhna, mida ma enda ümber kõikjal tunnen. Aga ma kardan, et mu juuksed lähevad kiiremini rasuseks, sest ma pean neid pidevalt kammima, kui kaunilt pehmed need on!!!
Mul on alati olnud peened juuksed, mis muutusid kiiresti rasuseks, ja pidin neid igal hommikul enne tööle minekut pesema. Kuna olen seda šampooni ja palsamit (pool minutit) kasutanud, pean juukseid pesema vaid iga 3 päeva tagant. Juukseid on lihtne kammida, need on imeliselt pehmed, kuid samal ajal annavad neile volüümi. Soovitan seda soojalt ja pakend kestab väga kaua. Meeldiv lõhn. Tipptasemel hinna ja kvaliteedi suhe.
Toode niisutab mu juukseid väga hästi ja jätab need pehmeks ja kergeks, mulle väga meeldib pumbaga disain.
Proovisin seda šampooni arvustuse põhjal. Mul on kahusad juuksed, aga ma sirgendan neid tihti. See šampoon koos palsamiga muudab juuksehoolduses täielikult mängu. Mu juuksed on pehmed, niisutatud ja boonusena lõhnavad need nagu oleksin just salongist tulnud. Soovitan seda kindlasti.
Soovitan! Šampoonil on imeline konsistents, see lõhnab suurepäraselt ja vahutab hästi, ei tekita kõõma ja mis kõige tähtsam, see niisutab juukseid suurepäraselt. Mul on probleem juuste kammimise ja lõhenenud otstega, aga kui lasen šampoonil minuti seista, on mu juuksed loputamise ajal pehmed ja siledad. Neid on lihtsam kammida ja mis kõige tähtsam, need on siledad ja läikivad. Ostan seda teist korda ja kindlasti mitte viimast.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.