Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Teie Ägedad Fotod ja Videod









Arvustused – 5
Hea
Lõhnab hästi, aga mitte midagi erilist.
See mitte ainult ei lõhna imeliselt ja vahusta uskumatult hästi, vaid on ka tunda, kuidas see juukseid koheselt niisutab. Pärast pesemist on need siidiselt pehmed, aromaatsed ja värsked... nii väga, et ma varusin neid 🫢
Hea šampoon, see ei kuivata juukseid ja seda on vaja kasutada vaid väikeses koguses, sest see vahutab mõnusalt.
See lõhnab väga isuäratavalt.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.