Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.





Teie Ägedad Fotod ja Videod



Arvustused – 1
Algselt tahtsin midagi muud, aga kuna see oli laost otsas, ostsin selle.... Sellel on hea kuju, seda on mugav käes hoida, aga minu vajaduste jaoks on sellel väga pehmed otsad. Kui ma liiga kõvasti vajutan, siis otsad painduvad küljele. Mul on lainelised, mitte eriti paksud juuksed. Sellest hoolimata ei saa ma selle massaažipeaga šampooni hästi peale kanda. Ma arvan, et see pole üldse mõeldud paksemate juuste omanikele. Mul on see juba paar kuud olnud ja ma annan sellele ikka veel võimaluse 😅 Aga ausalt öeldes pean ütlema, et näomassaažiks on see üsna korralik. Eriti oimukohtadele ja laubale 😊
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.