Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.


Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 53
Olen seda Manyo kreemi juba mitu aastat kasutanud ja sellest on saanud üks minu lemmik igapäevaseid nahahooldustooteid. Sellel on väga meeldiv tekstuur – üsna toitev, kuid samas kerge. See ei jäta nahka rasvaseks ega kleepuvaks ning niisutab hästi kogu päeva. Samuti tahaksin mainida, et see kreem sobib hästi meigi alla!
Soovitan seda soojalt, see on minu teine pudel, see kestab kaua ja niisutab hästi.
See kreem on täiesti suurepärane! Pidin hommikuks ostma midagi kerget ja kiiresti imenduvat ning see on ideaalne! Soovitan seda :)
Saadan uuesti 🔥 see on väga hea kreem 👌
Suurepärane nahahoolduseks. Ma võin sellele alati loota, kui mu nahk on probleemne või katsetan uusi tooteid.
Minu 50+ tundlikule nahale sobib see hästi peale toonikuid, essentse ja kreeme niisutava, rahustava ja raviva kihina ning pärast seda kreemi, mis mõne aja pärast imendub, lisa SPF ja ongi kõik! Kui ma seda ööseks peale kannan, on see nagu üks kiht mitmest. Muidu sobib see suurepäraselt ka silmakreemiks tänu kitsale dosaatorile ja see on lõhnavaba, ei ärrita nahka😄
Kõik on ideaalne, palju näidiseid, sa oled imeline
Suurepärane kreem, suure mahutavusega ja tänu tuubi kujule väga mugav kasutada.
Täiuslikult!
See kreem on suurepärane, see päästis mu naha kaitsebarjääri. Alguses imendus see halvasti ja võttis kaua aega, aga kui mu nahk paranes, imendus see peaaegu kohe. Mu nahk ei ole rasune, see annab õrna läike. Ma ostan seda kindlasti uuesti.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.