Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.








Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 33
Ökonoomne pakend, suurepärane neile, kes kasutavad sageli näomaske. Meeldiv lõhn, peen pakend. Näomaski saab hõlpsasti eemaldada kaasasolevate pintsettidega. Nahk tundus värske.
Maskidega rahul, need on hea suurusega ja üsna imavad. Maske on kaasasolevate pintsettidega anumast lihtne eemaldada.
Ma jumaldan seda näomaski 💛 Kasutan seda väikese "päevase päästena", kui mu nahk on väsinud või ärritunud - see rahustab seda alati suurepäraselt ja annab värske jume. Pärast selle kasutamist tundub mu nahk pehme, niisutatud ja tervem 😊 Lisaks on see nahal meeldiv ega ärrita. Olen seda mitu korda ostnud ja kindlasti jätkan selle kasutamist ✨
Soovitan seda väga.
Mask ise on suurepärane ja sobib näole hästi. Nahk on pärast kasutamist rahulik ja niisutatud. Mask sobib ideaalselt igapäevaseks kasutamiseks. Pakend on suur ja praktiline.
See on esimene kord, kui ma tootearvustust kirjutan, sest need maskid on mu elu muutnud! Olen 30 ja mul on ikka veel akne. Ma mõtlen, varem oli. Olen poole tootega läbi ja mu nahk on TÄIUSLIK. Ma ei suuda oma silmi uskuda. Mul pole kunagi nii head nahka olnud ja olen proovinud võimatut. Ma ostan neid kogu ülejäänud elu.
See mask sobib ideaalselt regulaarseks kasutamiseks põletikulise või ärritunud naha korral. Soovitan enne kasutamist karbi tagurpidi keerata, et mask paremini imenduks, kuna pealmised tükid võivad olla kuivemad. :)
Suurepärased näomaskid, saab kasutada iga päev, niisutavad hästi ja ei ärrita silmi.
Mul on väga tundlik nahk ja need maskid on suurepärased ning ma armastan neid. Need ei kipita mu silmi üldse. Polnud mingit halba reaktsiooni, seega olen väga rahul. Mu nahk on puhtam.
Imelised maskid igapäevaseks kasutamiseks. Suur pakend, sobib iga päev kasutamiseks. Väga niisutav.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.