Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 27
Kangamaskid istuvad nahal väga hästi ja püsivad mugavalt, libisemata. Need ei põhjusta ärritust isegi minu tundlikul nahal, mis on minu jaoks ülioluline. Olen neid juba mitu korda tellinud ja ostan kindlasti uuesti. Lõhn on ka väga mõnus ja lõõgastav, ilma et see oleks liiga tugev. Soovitan soojalt ♡
Tõhus ja väga värskendav nahale.
Nagu pealkirjas mainisin, on see mask minu õhtune maiuspala. Pärast kiiret päeva jõuan koju, valmistun õhtuks ette, panen pidžaama selga ja enne diivanile telekat vaatama või mõnusat taimeteed jooma sättimist kannan näole selle imelise maski. Seda on pakendist kaasasolevate pintsettide abil väga lihtne eemaldada ja see kandub näole hästi peale. Suletud pakend tagab maskide hea seisukorra, kuna need on seerumiga immutatud. Tulemuseks on imeline värskustunne ning kaunilt toonuses ja särav nahk. Tegelikult on sellel maskil ka taastav ja parandav toime, kui mul on stressis nahk. Kasutan seda koos ženšenni ja teolimaga Revive seerumiga. Pärast pealekandmisaja lõppu eemaldan maski ja masseerin ülejäänud seerumi üle kogu näo. Mu nahk ei ole kleepuv, seega kasutan pärast kreemi, et oma ilurituaali lõpetada. See mask oli suurepärane avastus.
Need Mary & May näomaskid sobivad küpsele ja kuivale nahale. Need niisutavad nägu sügavuti, jättes selle pehmeks ja toidetuks. Need on praktiline ja tõhus toode igapäevaseks nahahoolduseks.
Väga meeldiv kangast mask, millel on väljendunud niisutav ja värskendav toime. Maski materjal sobib näole hästi, seerumi kogus on piisav, kuid mitte liigne. Pärast kasutamist tundub nahk elastsem, siledam ja visuaalselt säravam. Suurepärane valik enne olulist sündmust või kui nahk vajab lisa "tõuget".
Nii hea, et see tühi on. Minu lemmikmask! Nahk on pärast kasutamist nii pring ja toidetud, soovitan soojalt!
Hindan mugavat pakendit. Maskid ei kuiva ära, kui need korralikult sulgeda, isegi pärast pikka avamist. Need niisutavad, mitte ei kleepu. Kasutan neid hilisõhtul arvuti taga töötades, omamoodi värskendusena. Aga ärge oodake imet, see on meeldiv, tavaline mask.
Minu lemmikud kangasmaskid. Varem kasutasin C-vitamiiniga omasid ja nüüd need. Need on suurepärased, sest ei leki. Lõhn on imeline. Pärast maski on nahk hästi niisutatud, mitte kleepuv ja pole mingit soovi seda maha pesta, nagu pärast mõnda kangasmaski.
Ma armastan Mary&May lehtmaske. See pakend on minu jaoks palju parem kui eraldi pakendatud maskid. Essentsi kogus on piisav, maskid ei ole üle kuivanud, aga need ei leki ka. Lõhn on imeline. Pärast maski on nahk hästi niisutatud, mitte kleepuv, pole soovi pesta, nagu pärast mõnda lehtmaski.
Mulle väga meeldis, kuidas see mu nahka niisutas.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.