Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.






Teie Ägedad Fotod ja Videod









Arvustused – 3
Nägin selle seerumi kohta Instagramis väga positiivseid arvustusi, seega ootan seda väga, kuna mul on tundlik nahk. Aga mulle väga meeldivad Mary May tooted.
Soovitan seerumit, see niisutab ja rahustab näonahka väga hästi. Teepuuõli õrn lõhn pudelis on värskendav, kuigi seda pole nahal enam tunda. See on kergelt geelitaolise konsistentsiga, mis muutub nahal täiesti vesiseks, kuid annab kerge libisemise, mistõttu on see ideaalne nõelavaba mesoteraapia jaoks. Soovitan soojalt
Olen väga rahul, seerum ei ole kleepuv, imendub kiiresti nahka, tõesti rahustab nahka. Minu nahk on pärast seda nähtavalt vähem rasune kui pärast BoJ-d.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.