Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod






Arvustused – 2
Ostsin need maskid mujalt, aga mõtlesin, et jätan siia ka arvustuse. Ma ei oodanud, et need mulle nii väga meeldivad. Need jätavad naha pärast kasutamist pehmeks ja niisutatuks. Neil on meeldiv lõhn, mida pole liiga tüütu kanda ja mis ei ärrita tundlikku nahka. Kõik maskid on seerumiga hästi immutatud ja ei kuivata ära, kui karp korralikult sulgeda (meetod on karbil kirjas). Minu meetod on järgmine: pärast naha puhastamist kannan peale toonikut (enamasti kasutan pärast toonikut vesisemat hüaluroonhappe seerumit) ja seejärel maski (kan seda kuni kuivamiseni, aga see pole kohustuslik) + ülejäänud sammud.
Suurepärase koostisega suurepärane siluv niisutav mask, hommikuti on nahk pehme ja kaunilt sile, soovitan 😊 kaasas olevad pintsetid kuuluvad komplekti 👍
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.