Kingitus ostuga alates 49 €
Centellian24 Madeca Cream Time Reverse Season 7 kingituseks tellimustele alates 49 €

Mary & MayNäohoolduslotion Vitamin C+Bifida Lotion

13.87 €
4 arvustust

Mõõt: 120 ml

Mõõt: 120 ml
13.87 €
    🚛 Venipak pickup punkt: alates 35 € — tasuta, alla 35 € tellimusele - 2.85 €. Kuni 5 tööpäeva.

    🚛 Venipak pakiautomaat : alates 35 € — tasuta, alla 35 € tellimusele - 2.85 €. Kuni 5 tööpäeva.

    🚛 Venipak kuller: alates 39 € — tasuta, alla 39 € tellimusele - 3.95 €. Kuni 5 tööpäeva.

    🚛 Omniva pakiautomaat: alates 35 € — tasuta, alla 35 € tellimusele - 2.85 €. Kuni 5 tööpäeva.

    🚛 Omniva kuller : alates 39 € — tasuta, alla 39 € tellimusele - 4.95 €. Kuni 5 tööpäeva.

    Ksistersis saab tellimuse eest tasuda järgmistel viisidel:

    • Kaardiga veebilehel (tellimuse esitamisel)
    • Google Pay
    • Apple Pay
    • Internetipank (Trustly kaudu)
    • Kättesaamisel - 0.5 €

Loe rohkem
Kirjeldus
Saage särav, sile ja särav nahk C-vitamiini + Bifida Lotioniga🍊 See kerge kreem C-vitamiini ja Bifida ensüümilisaadiga sügavuti niisutab ja toidab, samal ajal kirgastades ja ühtlustades nahatooni. Need koostisosad on võimsad antioksüdandid, mis aitavad kaitsta dermat keskkonnastressorite eest, stimuleerivad kollageeni tootmist ja parandavad loomulikku barjääri funktsiooni! Toode parandab epidermise üldist tervist ja vastupidavust välistele stiimulitele! Samuti on koostisainete hulgas niatsiinamiid, mis aitab vähendada peente joonte ja kortsude ilmnemist, vähendada poore ja siluda tekstuuri. Sinu terve nägu Mary&May tootega ✨
Tootja võib koostist muuta ilma meid sellest teavitamata. Täieliku ja ajakohase koostisosade loetelu leiate toote pakendilt.
Water, Bifida Ferment Lysate(30,380ppm), Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Niacinamide, Cetearyl Alcohol, Dipropylene Glycol, Ascorbic Acid(1,000ppm). Butylene Glycol, Glyceryl Stearate SE, Cetyl Ethylhexanoate, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Tromethamine, Hydroxyacetophenone, Carbomer, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Palmitic Acid, Stearic Acid, Panthenol, Fragrance, Tocopheryl Acetate, 1,2-Hexanediol, Adenosine, Caprylyl Glycol, Disodium EDTA, Pentylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Sodium hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hyaluronic...
Loe rohkem
1. Pärast toonimist kandke nahale ühtlane kogus toodet. 2. Kasutage hommikul ja õhtul.

Soovitame enne esmakordset kasutamist teha allergiatesti. Uuri, kuidas teha õigesti plaaster-testi🙂

Saage särav, sile ja särav nahk C-vitamiini + Bifida Lotioniga🍊 See kerge kreem C-vitamiini ja Bifida ensüümilisaadiga sügavuti niisutab ja toidab, samal ajal kirgastades ja ühtlustades nahatooni. Need koostisosad on võimsad antioksüdandid, mis aitavad kaitsta dermat keskkonnastressorite eest, stimuleerivad kollageeni tootmist ja parandavad loomulikku barjääri funktsiooni! Toode parandab epidermise üldist tervist ja vastupidavust välistele stiimulitele! Samuti on koostisainete hulgas niatsiinamiid, mis aitab vähendada peente joonte ja kortsude ilmnemist, vähendada poore ja siluda tekstuuri. Sinu terve nägu Mary&May tootega ✨

Tahad rohkem?

See peaks sulle meeldima

Gift for review LT LV EE

Näohoolduslotion Vitamin C+Bifida Lotion

Hinnang ja Ülevaated

5 tärni
4 arvustust
100%
soovitavad 3 hinnangu põhjal
5 tärni
4
4 tärni
0
3 tärni
0
2 tärni
0
1 tärn
0

Teie Ägedad Fotod ja Videod

Arvustused4

Sorteeri:Uuemad eespool
Kinnitatud ostja
Nahakreem
5/13/2026

Meeldiva konsistentsiga, ei ole kleepuv ja eriti ei kipitav. Kannan seda hommikul peale näo puhastamist.

Kas sellest oli abi?Kasulik?
Vaata arvustus jäeti saidile ksisters.sk
Kristína Ivančíková
Slovakia
Kinnitatud ostja
Õnnelik kui elevant
11/26/2025

Superlahe, mitte enam esimene purk

Kas sellest oli abi?Kasulik?
Vaata arvustus jäeti saidile ksisters.gr
eleni
Kreeka
Kinnitatud ostja
Suurepärane kreem, kuid väga lõhnav
1/27/2025

See on hea koostisainete loeteluga losjoon, see niisutab hästi, on kerge tekstuuriga, imendub kiiresti, pakend on praktiline, on kenas pudelis, pumbapakend annab optimaalse koguse ja see on ka hea hinna ja kvaliteedi suhe. Soovitan seda nendel põhjustel. Kahjuks on tootes parfüümi (see on koostisosade nimekirja keskel, mis tähendab päris suurt kogust) ja kuigi see lõhnab mõnusalt, ei meeldi mulle lõhnasalve näol kasutada. Mary&May toodetes ei ole parfüüm levinud, ma ei tea, miks see sinna sattus, aga soovitan seda neile, kellele lõhnad näohooldustoodetes eriti meeldivad või vähemalt nende vastu ei ole.

Kas sellest oli abi?Kasulik?
Vaata arvustus jäeti saidile ksisters.hu
Alma
Pécs, Ungari
Parim kreem üldse
12/18/2024

Armastan seda kreemi, sobib isegi tundlikule nahale, ühtlustab tooni, kirgastab jumet, annab nahale sära, tahaks proovida kollageeniga kreemi

Kas sellest oli abi?Kasulik?
Vaata arvustus jäeti saidile ksisters.com.ua
Світлана
Ukraina
Tellides nõustun tingimustega