Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.





Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 116
Sa ei pea palju kasutama, ühest pumpamisest piisab märgade juuste jaoks ja juuksed kuivavad täiesti siledaks. See aitas mul värvimata ja kuivadel juustel kahuga toime tulla.
Mulle see palsam väga meeldis. Pärast kasutamist tunduvad mu juuksed pehmed, siledad ja läikivad, vähem kahused ja kergemini kammitavad. See sobib eriti hästi kuivadele, värvitud ja kahjustatud juustele. Sellel on meeldiv lõhn, mis püsib mõnda aega. Vaja läheb vaid väikest kogust – tegelikult ainult natuke. Miinused: Liiga suure koguse korral võib see peenikestele juustele veidi raske olla. Üldiselt: Suurepärane juustesse jäetav hooldus siledate, läikivate ja hooldatud juuste jaoks. Hinnang: 9/10.
Mul on lokkis ja kahus juuksed, selle tootega lahendasin niiskusprobleemi ja mu juuksed sirguvad palju kergemini.
Tõeliselt suurepärane toode. See on minu kolmas ost. See muudab juuksed pehmeks ja siidiseks ilma neid raskeks tegemata. Tõeliselt hea toode.
See teeb mu juuksed väga pehmeks, silub väljaulatuvad salgud kenasti, pakend on väike, aga ikkagi soodsam kui K18 ja teeb sama asja. :)
Olen seda juba mitu korda ostnud ja teistelegi soovitanud. Tõeliselt hea palsam, mida ei pea maha pesema!!
Väga lahe juuksekreem, sellega saab juukseid kuivatada isegi ilma kammita, need jäävad siledad, see silub veidi kohevust
Ideaalne juuksepalsam. See päästis minu omad sõna otseses mõttes (loomulikult võttis see aega, minul umbes aasta). Aga nüüd on mu juuksed ilusad, terved ja läikivad. Ja boonusena on need lakanud kahust ja murdumisest. Ühest pakist jätkub mulle rohkem kui aastaks, sest vaja on vaid väga väikest kogust toodet (umbes hernesuurust), mida juuste pikkusele kanda ja sisse hõõruda. Kuumakaitse on samuti suur pluss. Minu jaoks tipptoode.
See püsib tõesti kaua peal! See tundub juustel tõesti hea. Tellisin teist korda ja ostan järgmine kord kindlasti uuesti. Soovitan seda kindlasti.
Mulle ei meeldi see lõhn. See ei teinud ka mu juustele midagi erilist; see oli tuhm. Ma arvan, et proteiinisisaldusega tooted mulle hästi ei sobi.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.