Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.


Teie Ägedad Fotod ja Videod









Arvustused – 3
Ostsin selle kreemi, olles brändiga ettevaatlik, ja pean ütlema, et see meeldib mulle väga. See on suveks suurepärane, sest on kerge, kuid samas ühtlane. Imendub kiiresti, jättes naha niisutatuks, säravaks ja sametiselt pehmeks. Sellel on kerge ja meeldiv lõhn.
Väga meeldiva konsistentsi ja tundega kreem – just see, mida ma kaua otsisin. Jätab nahale kauaks täidlase ja niisutatud tunde, kuid ei põhjusta turset. Kasutan seda hommikul ja õhtul. Samuti võin öelda, et seda on väga mugav doseerida.
Väga hea silmakreem, meeldiva konsistentsiga, niisutab nahka hästi
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.