Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 27
Kreem on kerge, imendub hästi, meeldiva maheda lõhnaga ja pigem geelilaadse konsistentsiga. Võrreldes teiste kreemidega, mida ma olen proovinud, on see vähem niisutav, seega kannan seda hommikul ja õhtul midagi niisutavamat. Suveks sobib see hästi, aga minu arvates mitte väga kuivale nahale. Ostaksin seda kindlasti uuesti.
Olgu, uhke vorm nende kapslitega sees, aga see on natuke vesine ja ma ei ütleks, et see niisutas või rahustas mu nahka hästi. Väga keskmine.
Suurepärane kreem, ideaalne tekstuur...
Ma kasutan seda öösel. Kui seda korralikult sisse hõõruda, sobib see ka rasusele nahale. See lõhnab imeliselt. Ma kindlasti lõpetan selle, aga ma ei telli seda uuesti, ma ei näe selles mingit imet.
Olen väga rahul, tellin kindlasti veel
Mul oli juba üks selline, aga see oli niisutav. Seekord valisin vananemisvastase. Kreem on väga meeldiv, seda on lihtne peale kanda ja see imendub. Lisaboonusena näeb see kena välja.
Olen seda mitu korda uuesti ostnud ja mulle meeldib see väga. Niisutab hästi ja on meeldiva lõhnaga.
Lisan selle arvustuse alles pärast selle kasutamist. Mul on kombineeritud nahatüüp ja minu T-tsoon on üsna rasune. Minu nahk on selle kreemi kasutamise ajal niisutatud ja pehmem, kortsud mu otsaesisel on palju peenemad ja silmade ja huulte piirkonnas pole need enam palja silmaga nähtavad. Tellin seda kreemi kindlasti edasi ❤️
Meeldiva tekstuuriga ja on tunda, kuidas see nahka rahustab ja toidab. Kasutan seda öökreemina ja isiklikult jätab see nahale kleepuva mulje. Lisaks on mu T-tsoon hommikul pärast selle kasutamist üsna rasune. Aga muidu suurepärane.
Kreem lõhnab imeliselt ja tundub näol väga meeldiv, olen seda juba mõnda aega kasutanud ja arvan, et see kestab tõesti kaua, tuleb lihtsalt väga väike kogus peale kanda ja ongi kõik!
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.