Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 22
See on minu teine pakk ja olen ülimalt rahul. See ei tee nahka raskeks, niisutab hästi ja seda pole nahal isegi tunda. Lisaks kestab see väga kaua. Soovitan seda :)
Olen seda nüüd paar päeva kasutanud ja olen juba väga rahul. Emulsioon on õrn, niisutab nahka väga hästi ja lõhnab imeliselt. Soovitan seda soojalt!
Väga hea kerge konsistentsiga emulsioon, imendub kiiresti ja niisutab nahka hästi. Juba mõnepäevase kasutamise järel on nahk pehmem ja elastsem. Ei ummista poore ja sobib suurepäraselt igapäevaseks kasutamiseks. Soovitan!
Ostsin selle esimese kihina, et valmistada nägu ette õhtuseks rutiiniks, või viimase sammuna näoseerumi pealekandmiseks. Sellel on kreemjas konsistents, mis tundub luksuslik, kuid mitte raske. Kuna see on suures pudelis, kasutan seda ka kätel! See muudab minu ilurutiini eriti eriliseks!
Mulle see väga meeldib – pump annab õige koguse, kreem on väga kerge, lõhnatu ja imenduv. Kasutan seda hommikul ja õhtul – mu nahk vajab palju niisutust. Kuna eelmine toode sai otsa, kaalusin paljude alternatiivide vahel ja pean ütlema, et olen valikuga äärmiselt rahul. Soovitan seda.
Lõhn ja pump on kohutavad. Plusspunktid mahutavuse ja nahatunde eest, aga ma ei saa seda kasutada, sest ma ei talu seda lõhna. See meenutab mulle meeste juuksehooldustooteid. Kui see poleks lõhnastatud, oleks see suurepärane.
Pärast proovi proovimist pidin selle kohe tellima. See on väga kerge emulsioon, imendub koheselt ja seda pole nahal isegi tunda. See toidab ja niisutab nahka mõnusalt. Lisaks pean mainima, et see püsib väga kaua peal.
Sain selle emulsiooni proovina ja armusin sellesse täielikult. Meeldiv konsistents, ilus kerge lõhn, nahk on koheselt toidetud, kasutasin seda mitu korda päevas mereäärsel puhkusel olles. Soovitan seda kindlasti!
Kasutasin kokku 5 pudelit ja minu jaoks on see parim kreemjas emulsioon, mis sobib suurepäraselt kevadel ja suvel kreemina ning talvel ja sügisel paksu kreemi eelkäijana. Kasutan seda ka kehal. Hind on siin kõigi tarnijate seas parim.
Sain selle kunagi kingituseks ja see oli minu selge valik! See toidab, niisutab ja parandab nahka imeliselt! See ei ole raske ega kleepuv.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.