Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 30
Mul on see toode juba kaks korda olnud. Ma ei saa sellest loobuda. See on kohustuslik ost.
Pealmine lõhn on imeline ja nahk on pärast pehme ja toidetud.
Suurepärane niisutaja, ei pingulda nahka 😍
+suur pakend +taskukohane hind +pump pealekandmine +lõhnatu +silub nahka, ühtlustab nahatooni +vesine konsistents Kui soovid suurt ja ökonoomset pakendit taskukohase hinnaga, siis vali see. Mul on kuiv nahk ja mu nägu neelab selle tooniku sõna otseses mõttes alla. See on lõhnavaba ja vesise konsistentsiga. Kasutan 3 pumpamist ja kannan selle kaelani laiali ♥️
Toonik on mõnus, niisutav ja suurepärane
Suurepärane toode. Olen seda juba kolm korda ostnud. Soovitan. Ei kuivata nahka.
Parim tooner, mis mul kunagi olnud on
Ootan seda toonikut põnevusega. See on veidi paksem ja huvitava lõhnaga, aga pudel on suur, seega kestab see kaua.
Suurepärane toonik, mu nahk on pärast selle kasutamist särav ja elastne. Olen seda kaks nädalat kasutanud, kaks korda päevas, ja näen vahet. Olen uudishimulik teiste selle sarja toonikute suhtes. Mul on rasune nahk, mis kipub poore ummistama, aga ma pole selle tooniku kasutamise järel mingeid vistrikke märganud. Soovitan seda.
Kasutan seda toonikut esimeses etapis. Kuna olen juba paar aastat vana, imendub mu nahk selle pärast puhastamist väga kiiresti. Pärast seda on see sile ja pehme. Ja naha toitmiseks pärast 40. eluaastat kannan peale niisutavaid toonikuid ja kasutan seda koos Tony Moly Wonder riisiga. Need toimivad imeliselt koos ja aitavad klaasnaha efekti saavutada 🤩😍 ja selle suurepärase kombinatsiooni eest tänan suurepäraseid nõuandeid Ksisteri kaupluses Bratislavas 😊
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.