Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.





Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 38
Olen kaua oodanud peptiididega Medipeel kreemi, millest ma ei loobu. See on pehme, ei jäta rasvaseid laike ja ükski kreem pole mulle kunagi nii hästi sobinud. Kas tohib küsida, millal see laosse tuleb? Tänan kiire vastuse eest.
Mul on kuiv nahk ja see sobis mulle ideaalselt. Kasutasin seda sarja ja essentsi koos. Hea kooslus. Juba pärast esimest kasutuskorda on nahk niisutatud ja pring.
Tavaliselt kasutan Medipeel+ kaubamärki. Eelmisel aastal soovitasid Mlynské Nivy BA kaubanduskeskuse tüdrukud kuivale nahale Peptide9-t... Ostsin sellest peptiidisarjast veel tooteid ja olen vaimustuses. Käin korduvalt ostlemas, eriti niisutajat. See saab mul üsna kiiresti otsa, sest kannan seda peale igal ajal päeval, mitte ainult hommikul ja õhtul. Minu jaoks on see üks parimaid niisutajaid, mis mul kunagi olnud on. Nägu on niisutatud, pingul, meeldiv puudutusele, ei ole rasvane, kõik imendub ja nahk on sama elav kui minu 30ndates eluaastates.
Suurepärane kreem, soovitan seda. Kasutan ka seerumit. Mu nahk on niisutatud, pringem ja säravam.
See kreem on tõesti väga meeldiv. Mul on kombineeritud nahk ja see sobib mulle ideaalselt. See toidab suurepäraselt, ei ole rasvane. Kasutan seda koos sama brändi seerumiga, mis on samuti suurepärane.
Mulle see kreem päris meeldib. Ma ei kasuta seda iga päev paksema koostise tõttu, aga paar korda nädalas aitab see mu nahale :)
Suurepärane kreem. Mul on ka sama sarja seerum ja see on nii hea kombinatsioon! Ma armastan seda!
Ostsin emale jõuludeks selle kreemi. Ja nüüd tervitas ta mind kodus ja küsis, kas ma ikka saaksin seda talle osta, sest see on maitsev. Tal on lanoliiniallergia, meil on raske talle kosmeetikat valida ja mul on väga hea meel, et see on läbi müüdud ja ta küsib uut. Ostan talle hea meelega uue :)
Kreemi soovitati mulle kuivale nahale, mis on talvel äärmiselt kuiv. See hajub imeliselt laiali, lõhnab suurepäraselt ja meik nakkub sellel ideaalselt. Minu nahk on tõesti fantastiliselt niisutatud ja pring. Suveks valiksin kergema tekstuuriga, aga talveks on see ideaalne.
Üsna paks kreem, aga näol ei jää see raskeks. Mulle meeldib seda kanda peamiselt öösel, kuigi vahel kannan seda ka hommikul. See annab mõnusa klaasist naha tunde, mida enamik meist soovib.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.