Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.


Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 24
Olen proovinud palju kollageenimaske, aga miski ei ole sellega võrreldav – sain selle ostuga kingituseks ja pean selle kindlasti uuesti tellima.. see on küll kallim, aga ma saan aru, miks see seda väärt on – niisutus ja ilus särav efekt, lisaks on see kiire peale kanda, nii et saad selle hommikul enne tööd peale panna – koori maha ja mine :)
Mulle see väga meeldib, sellel on värskendav ja niisutav toime. Kasutan seda õhtul pärast toonikut, ma ei pane midagi muud peale ja see teeb suurepärast tööd. See on teine kord, kui ma seda ostan.
Mask koorub kergesti maha, aga see ei tohiks olla õhuke kiht. Pärast mahakoorimist on nahk sile, läikiv ja niisutatud. Põskedel oli kerge pinguldus, aga see kadus pärast kreemi pealekandmist.
Tõenäoliselt kõige niisutavam tunne, mida ma kunagi kogenud olen! Parfüüm ärritab mind veidi, see on minu jaoks natuke liiga palju. Proovin sarnaseid tooteid nõrgema parfüümiga, aga on võimalik, et ma ei leia midagi paremat, aga eks näis.. Jah - oluline on MITTE VEEGA MAHA LOPUTA, lihtsalt koorida maha! Pakendil on kirjas, et kas koori maha või pese maha, aga seda on kahju maha pesta! Sest see peseb klaasnaha efekti osaliselt maha.. Niisutus on aga sügav, see ei pese täielikult maha, aga kindlasti on parem mitte veega maha pesta, ära kiirusta, anna endale piisavalt aega põhjalikuks mahakoorimiseks.. Minu arvates on suurem kiht parem, ma pigem hõõrusin selle maha, et järgmiseks korraks ka üle jääks, mul oli proov. Ostuga kaasa kingitus, mis tegi mind väga õnnelikuks!
Sain maski näidiskingiks, aga see on tõesti suurepärane, konsistents, lõhn, ainus asi, mis mind eemale peletab, on hind, kuigi ma pole veel sarnast maski proovinud, võib-olla on hinna ja kvaliteedi suhe suurepärane
Pärast koorimist on nahk terve, läikiv ja niisutatud. Puuduseks võib olla 70 ml pakendi kõrgem hind.
Ma ausalt ei oodanud, et maskiga nii rahule jään. Mu nahk oli pärast selle kasutamist terve päeva niisutatud.
Suurepärane kooriv mask – see niisutab nahka, kuivab kiiresti ega jäta nahka kuivaks. Kui see on kuivanud, on seda lihtne eemaldada ilma nahka ärritamata. Soovitan seda väga ☺️
Tellisin maski kevadel ja nüüd saan anda kõige ausama arvustuse. Mask on lihtsalt vau. Kasutan seda iga kahe nädala tagant. Tulemus on koheselt märgatav. Nahk on pingul, särab seestpoolt ja särab tervisest. Soovitan seda soojalt!
Ma kasutan maski 1-2 korda nädalas. Olen seda kasutanud umbes 1-1,5 kuud. Olen sellega väga rahul. Mul on probleemne nahk, mis kipub punetama. Nahk on sile, ma arvan, et see muutub pärast seda maski isegi elastseks. Ma jätan selle näole umbes tunniks, aga ma ei kanna seda väga õhukese kihina peale, sest siis pole seda üldse mugav eemaldada, kui see on väga õhukeselt peale kantud.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.