Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.





Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 12
Mulle see kreem väga meeldis 🥰 Kasutan seda õhtuti, kombineerides seda sama sarja seerumiga. Efekt on tõesti märgatav: nahk on niisutatud ja kortsud on märgatavalt vähenenud 😊 väga hea ja kiiresti imenduva kreemi tekstuuriga.
Mulle see kreem väga meeldib! Teeb täpselt seda, mida lubab. Ma ei oodanud nii märgatavat tulemust. Ostan seda kindlasti uuesti.
Kreem on imeline, kerge, imendub väga hästi, nahk on pehme ja elastne. Sellel on väga õrn lõhn. Rahulolu!!! Soovitan seda kindlasti.
Sain kreemi just täna kätte. See on imeline ja sellega on isegi kingitusi kaasas! Teenindus oli väga kiire! Olen väga rahul!
Ostsin selle emale koos päevakreemiga ja ta on täiesti vaimustuses sellest, kuidas see imendub ja jätab naha pehmeks ❤️
Minu jaoks on see seni minu lemmikkreem. Pärast selle kasutamist on nahk imeliselt toidetud. Pärast segamist on sellel meeldiv tekstuur, mis ei ole kleepuv ja imendub hästi.
See kreem on suurepärane, mul on juba teine pakk olemas ja võin seda ainult kiita. Soovitan seda.
😍Näo pinguldav kreem retinooli ja kollageeniga😍
Kasutan öösel, peale tooniku ja seerumi pealekandmist. Nahk on pärast ööd elastne, mitte rasune ja hästi niisutatud. Tahaksin lihtsalt märkida, et tundliku naha korral ei ole soovitatav seda kombineerida AHA-hapete ja abrasiivse koorimisega. Mulle meeldib selle paksem geeli tekstuur, see imendub hästi.
Tellisin kreemi, sest otsisin retinooli ja niisutuse kombinatsiooni. Ma leidsin selle. Kreem teeb seda, mida ta peab, kuid vajab sellega natuke tööd. Mul on kahekordne sisu pisut piinlik – kreemi ümbritseb geel. Ilmselt läksid need kaks koostisainet transpordi käigus üsna segunema, seega proovin nüüd alati spaatliga mõlemad võtta, segada käeseljal ja näole kanda. Kreem on veidi tihkem, geel tõesti rahustab ja niisutab nahka, samas on see veidi kleepuv - tuleb veidi oodata, et geel täielikult imenduks. Pärast seda on nahk katsudes väga meeldiv, välja lülitatud, kuid niisutatud. Mulle tundub, et kortsud on peenemad.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.