Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod






Arvustused – 5
Pean sellele tootele pöidla püsti andma. Ma kannatan kohutavalt lõua ja põsesarnade pooride all. Olen seda nüüd kuu aega kasutanud ja pean ütlema, et poorid kaovad. Mul on nüüd umbes 30% pooridest, mis on tõesti miinimum võrreldes ajaga, mil ma seda kasutama hakkasin. Soovitan seda kindlasti!!!!!!! Panin selle vatitupsule. Lõhn on selline (meditsiiniline), aga kuidagi ei häiri see mind.
Avastasin selle tooniku koostise põhjal, aga olin täiesti vaimustuses! Esmapilgul tundub see vesise konsistentsina, aga vastupidi – see on pehme geeljas ja nahal väga meeldiv! Mõju oli kohene, toonik jättis naha järgmiseks etapiks tõeliselt "valmis", ilmselt esimene toonik, mis minu arvates midagi teeb. Suurepärane toode!
Imeline, olen väga rahul.
Retinooliga tooner täitis oma eesmärgi ehk mõjub soodsalt naha üldisele seisukorrale ja kiirendab defektide taastumist. Minu jaoks on sellel väiksem miinus - see ummistab mu rasuse naha poorid. Pole midagi ekstreemset, soovitan seerumit, aga oma nahatüübile olen juba tellinud parema või sobivamaid tooteid. Toonik on selge, õrn, lõhn on märkamatu.
Paks konsistents on nagu geel ja samas vedel. Ei kuivata, nahk on pehme ja painduv 😊
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.