Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Teie Ägedad Fotod ja Videod



Arvustused – 1
Ostsin selle kreemi talveks, kuna mul on kombineeritud nahk, sest arvasin, et niisutust on PALJU LIIGA PALJU, aga selgus, et see polnud nii. Jah, kreem ei jäta läiget ega kleepuvat tunnet, sellel on mugav dosaator (millega saab kreemi kogust enam-vähem täpselt reguleerida), niisutab hästi, aga see on üsna kerge ja ei paku talvel minu rasusele nahale piisavalt niisutust. Minu arvates ei paku see kreem kuivale nahale piisavalt niisutust, aga kombineeritud/rasvasele nahale pole see suveks halb valik.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.