Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 72
Imeline mask, mis elustab kauni naha ja niisutab seda ideaalselt.
Üks ilusamaid maske, mida ma kunagi kasutanud olen!
Esimesel korral proovides olin väga-väga rahul, sest hommikul, kui selle maha võtsin, tundsin, nagu oleks mu nägu "särtsunud". Nüüd, kui olen seda uuesti kasutanud, peale selle, et toode ei tule pakendist eriti kergesti välja, ei tunne ma hommikul, kui selle maha võtan, seda särtsu üldse. Annan sellele siiski veel ühe võimaluse.
Väga mõnus öömask. Magasin sellega terve öö, mask jäi ilusti näol, hommikul oli ilus, niisutatud näonahk. Seda oli väga kerge peale kanda ja maha võtta, kuid tuleb ettevaatlikult panna sinna kus on juuksed ja kulmud. Kindlasti ostan veel.
See mask on tõeline avastus. Olen nii õnnelik!
Üks parimaid öiseid tooteid, mida ma kunagi kasutanud olen. See ei ärrita mu nahka ja niisutab seda ideaalselt. Hommikul näeb mu nägu terve, pehme ja meeldiv puudutusele. Kasutan seda kindlasti uuesti.
Mask toimib, kannan seda nina kohal ja silmade vahel olevatele kortsudele, mis silub kenasti. Ma pole proovinud seda terve öö näol hoida, panen hommikul peale. Konsistents on paksem, aga voolab alla. Ja värv meeldiks mulle, sest seda pole näha.
See mask on tõesti üks mu lemmikutest.
Supermask. Niisutav, kui sa ei taha seda öösel kasutada, võid selle 3-4 tunniks peale jätta, et see korralikult kuivaks ja jume säraks. Võin seda soovitada ka meestele vormi parandamiseks.
Medicube'ist on saanud minu enimkasutatav bränd. See mask niisutab mu nahka imeliselt. Panin seda kaks korda öösel peale, aga mu nahk tundus väga kuiv. Seega hakkasin seda õhtul kaks tundi kasutama, siis lihtsalt koorin maha, kannan seerumit, kreemi ja mu nahk tundub hämmastavalt sile ja meeldiv puudutusele. Pärast maski piisab pihustist ja ongi kõik.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.