Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.


Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 48
Maksimaalne rahulolu, kasutan seda 3 korda nädalas, mul on rasune, dehüdreeritud nahk, 49, kasutan toonikut ja seerumit, lõpetan kreemiga ja mu nahk on kaunilt ühtlane, mu tütar on 19, normaalne nahk, siin ja seal, tal on T-tsoonis vistrikke, talle väga meeldib see.
Kasutan seda toodet 1-2 korda nädalas. Efekt on suurepärane. Tunda on kerget kipitustunnet. Ühtlane ja elastne nahk on garanteeritud!
Ma kasutan seda ülepäeviti puhastatud nahal, nõelad kergelt kipitavad ja pigistavad, aga mu nahk on ühtlane, ühtlane ja sile, konsistents on meeldiv ja nahk ei ole kleepuv. Ma armastan seda!
Ma kannan seda iga 3. päeva tagant puhastatud näole. Mulle meeldib see tunne, kui mu nägu on pring. Lõpetuseks kannan kreemi ja maski. Nahk on siledam ja ilusam. Toimib paremini, kui ma enne nägu koorin. Soovitan seda.
Kerge konsistentsiga, aga tõeliselt ülitõhus seerum! Kandsin seda täna esimest korda peale ja tulemused on juba märgatavad: ülisile ja ühtlane nahk! See tekitab kerget kipitust, aga see pole häiriv tunne. Arvan, et kasutan seda igal õhtul, et näha suurepäraseid tulemusi! Mul on pigmendilaigud ja kerged kortsud, olen 51-aastane ja soovitan seda!! Aitäh, õed!
Olen seda kasutanud vaid paar päeva, aga tulemused on rahuldavad ja nähtavad. Konsistentsi on lihtne laiali ajada ja nõelte jäljed on märgatavad, kuid ei ärrita nahka. See sobib hästi kokku teiste sama sarja toodetega. Mu nahk näeb välja puhanum ja värskem.
Otsustasin seda seerumit testida vaatamata oma varasemale kogemusele VT Cosmeticsiga. Toode on hea kvaliteediga, aga lõpptulemus tundub identne eelmise seerumiga.
Suurepärane seerum, aga sellega peab harjuma. Nõelad on väga märgatavad. Nahk talub seda hästi ja on ilusam. Ostan seda kindlasti uuesti.
Uus lemmiktoode. Teeb kõike!!! Päästis mu näo.
Ma kasutan seda kaks korda nädalas ja lukustan selle alati toitva kreemiga. Tunnen nõelte tunnet ikka veel hommikul pärast ärkamist. Mu nahk on pärast selle kasutamist siledam ja pooride nähtavus, eriti T-tsoonis, on järk-järgult vähenenud.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.