Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.



Arvustused – 3
Ma pole toodet veel proovinud, kuigi olen kuulnud palju head!!! Pakend oli imeline ja sees oli palju kingitusi😍😍
See seerum on äärmiselt ebameeldiv, välja arvatud muidugi juhul, kui eelistate purunenud klaasi tunnet näol. Nõela on ebameeldiv peale kanda. Ja seda on selgelt tunda ning see tunne kestab terve öö, iga kord, kui padjal end keerad. Pärast kahte kasutuskorda sattus see prügikasti.
Ma ei ostnud seda siit, aga tahan arvustuse kirjutada - roosa kreem/geel hästituntavate mikronõeltega. Kui lahe see on, mu akne kadus pärast pühapäeva ja ostsin selle Dubaist, kus on kuum ja nahk muutub rasuseks. Tulin Tšehhi Vabariiki ja midagi ei muutunud, sama mis enne, ilma lööbeta, see jäi alles. Ma tahan proovida veel 7500... öeldakse, et seal on põrgu... eks näis.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.