Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Teie Ägedad Fotod ja Videod









Arvustused – 3
Mask on meeldivalt jahutav. Imendub hästi, püsib hästi peal, silmade ümbruses ja otsmikul on see minu jaoks veidi väiksem. Pakend on praktilises karbis, mida saab sulgeda, nii et teised maskid ei kuiva ära. Eemaldamiseks on kaasas pintsetid. Nahk on pärast pealekandmist niisutatud.
Väga hea tihend...niiskus ei pääse välja. Hästi küllastunud. Õhuke.
Ostsin selle maski uudishimust ja olen seda juba nädal aega kasutanud, mitte iga päev, vaid ülepäeviti, võin öelda, et see niisutab nahka hästi. Arvan, et pikaajalised tulemused saavutatakse juba 3 korra järel ja natuke vara, igal juhul on nahk hästi niisutatud ja juba palju, soovitan seda soojalt.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.