Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Teie Ägedad Fotod ja Videod


Arvustused – 3
Hea toode
Kasutasin seda toodet umbes 2 korda, see tekitas kerget punetust, aga see kadus kohe, kuna mul on üsna tundlik nahk. Tõenäoliselt oli tegemist mingisuguse reaktsiooniga, aga midagi tõsist see polnud, aga tulemus on seda väärt, soovitan seda.
Mul on suured poorid, kalduvus rasusele nahale ning kortsud ninal ja lõual. See kreem niisutab mu nägu ilma seda liiga rasuseks muutmata või poore ummistamata. See on suurepärane. Mul on ka psoriaas ja reageerin sageli kosmeetikale halvasti või on mul näonahk väga kuiv/põletav – selle kreemiga ma seda ei koge. Soovitan seda väga.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.