Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 11
Soovitan seda. See on kerge, lõhnab hästi ja imendub kiiresti. Poorid ja mustpead vähenevad. Vaja läheb vaid natuke.
Suurepärane kreem. Kasutan seda igal hommikul, sellel on mõnus tekstuur, see ei ole rasvane ega liiga kerge. Nii ideaalne hommikukreem. See ei pudene SPF-i all. Ja mis kõige tähtsam, see toimib!! Mul oli pärast ravimite võtmist probleeme aknega ja pärast regulaarset kasutamist koos salitsüülhappega on mu nahk täiesti imeilus. Soovitan seda!!
Olen selle kreemiga väga rahul!!! Mul on rasune nahk. Sellel kreemil on kerge konsistents, see imendub kiiresti ja sellel on imeline värv!!! Soovitan seda!!!
Kreemil on suurepärane tekstuur, see ei ole rasvane. Lõhn on meeldiv. See jätab naha pehmeks ja niisutab sügavuti. Soovitused
Pärast esimest kasutuskorda on tulemus märgatavalt paranenud. Sellel on väga õrn ja meeldiv lõhn. Nahk 50+ ilus tulemus. Kasutan seda kindlasti oma "arsenalis". Soovitan soojalt.
Suurepärane toode! Muudab naha pehmeks, tihedaks ja õrnaks. See ei ole kleepuv ega raske, ei jäta rasvast muljet, sobib mulle paljude seerumitega. Ja lõhnab imeliselt! 😍
Imeliselt kerge kreem õrna lõhnaga ning hea poore ahendava ja heledamaks muutva toimega. Minu tumedad laigud on nüüd pärast mitmekuulist kasutamist nähtavalt heledamad ja heledamad.
Kreem on uskumatu! Paks, kuid kerge tekstuur, mis lõhnab nagu kallis parfüüm ja muudab naha sametiselt pehmeks ja siledaks! Soovitan seda!
Väga kerge, imendub hästi, ei pea palju kasutama, lõhn on väga meeldiv
Kreem sobib ideaalselt rasusele nahale, see on kerge ega jäta rasvast tunnet. Mulle meeldib see ka siis, kui kasutan mitut tüüpi kosmeetikat, pean lihtsalt olema ettevaatlik, et mitte liiga palju peale kanda, muidu imendub see hästi. See lõhnab imeliselt.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.