Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 40
Parim SPF, mida olen proovinud, imendub suurepäraselt, ei jäta valget viimistlust, lõhnab hästi ja toimib hästi meigi all.
See on hea päikesekaitsekreem, kuigi rasusele nahale annab see veidi läiget, aga see kaob mõne aja pärast.
Olen kreemiga väga rahul, mulle meeldib, et sellel on kerge tekstuur ja see imendub kiiresti. Ka meik püsib selle peal hästi peal.
Parim SPF nii suvel kui ka talvel... kerge ja imelise lõhnaga
Mul kulus aastaid, et leida oma rasusele nahale sobiv päikesekaitsekreem, mis ei ajaks mu nägu terveks päevaks läikima. Ja siin see on!
Mõnus, kerge päikesekaitsekreem. Iga-aastane suvevalik, jahutab õrnalt, ei ummista poore. Soovitan seda kindlasti, kui otsid midagi suvehooajaks. (Niisutava kreemiga on see hea ka külmematel kuudel.)
Mul on tundlik nahk ja olen proovinud paljusid päikesekaitsekreeme, see on ainus, mida ma uuesti ostan. See on kerge ega jäta ebameeldivat valget kihti. Nahk on niisutatud ja kaitstud. Soovitan seda SPF-i väga💗
Sellel kreemil on äärmiselt kerge konsistents, see ei jäta kleepuvat ega õlist viimistlust ning samal ajal niisutab see õrnalt. Mul on kombineeritud nahk ja see muutub päeva jooksul rasuseks, aga see kreem ei ummista mu poore ega jäta nahka kinni. See on pigem nagu piim. See on kergelt lõhnastatud, aga mitte midagi, mis mind häiriks.
Kreem on kaalutu tekstuuriga ja ei jäta jälgi. On läikiva viimistlusega. Proovin esimest korda, mulle sobib. Kui teil on aga nõuded lõhnale, siis sellel kreemil on väga väljendunud parfüümi ja lillede lõhn. See võib kedagi häirida. Ma ei hooli sellest. Üldiselt mulle meeldib.
Kerge, ei ummista poore, kirgastab nahka kaunilt. Ideaalne meigi alla
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.