Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 58
Hea puhastusvahend, kuigi kipub nahka veidi kuivatama. Siiski puhastab see ideaalselt, jättes sügavpuhastuse tunde!
Ostsin selle uudishimust. Arvasin, et see on pigem geeli konsistentsiga, aga see näeb välja nagu kreem ja on üsna paks, seega piisab väikesest kogusest näo puhastamiseks. Sellel on õrn lõhn, see on üsna kauapüsiv ja puhastab nägu hästi.
Suurepärane puhastusvahend maheda lõhnaga. Mul on tundlik nahk ja väga nähtavad poorid, aga see vaht teeb oma tööd ideaalselt. See eemaldab rasu ja mustuse ning jätab naha pehmeks ja siledaks. Piisab väikesest kogusest toodet, mis veega kokkupuutel õrna vahu tekitab. Ostan kindlasti uuesti :)
Suurepärane vaht pesemiseks. See vahutab hästi, hernesuurusest kogusest piisab meigijääkide mahapesemiseks.
Väga hea. Soovitan.
Täiesti suurepärane puhastusvaht. Kasutan seda teise sammuna (esimene on õli). Teolimamutsiin jätab nahale kihi, mis niisutab nahka seestpoolt ja pinguldab seda väljastpoolt, kui see vajab järgmist hooldussammu. Mul on varem olnud teisi puhastusvahte, aga see bränd pole sugugi populaarne.
Kerge, kreemjas, suurepärane
Ideaalne õrn puhastuspalsam, mis muutub vahuks. Kasutan seda õhtul meigi eemaldamise teise sammuna ja hommikul naha puhastamiseks. See ei kuivata nahka, lõhn on vaid õrn. Piisab vaid väikesest kogusest. Püsib kaua peal.
Eemaldab meigi küll, aga kuivatab nahka päris kõvasti. Ma ei kasuta seda enam, sest mul oli kohutavalt pingul ja kuiv nahk.
Naha puhastamiseks on vaja vaid natuke ja mis kõige tähtsam – see ei kuivata nahka nii palju kui teised vahud. Lisaks saad avamisel tagaküljele kirjutada🙏🏻
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.