Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 5
See komplekt on väga meeldiv kasutada, niisutab hästi ja on õrna konsistentsiga. Kasutasin seda õhtul ja hommikul oli mu nahk sile ja niisutatud. Sellel on lõhn, aga see ei häiri mind.
Komplekt on suurepärane. Kasutan seda regulaarselt. Pakend kestab kaua. Nahk on värske ja pring. Pikaajalisel kasutamisel on kortsud kogu kehal väiksemad.
Suurepärane komplekt! Mu nahk näeb üleöö siledam ja tõeliselt värske välja. Ampull ja kreem täiendavad teineteist ideaalselt – soovitan soojalt!
Ostsin selle komplekti, kui tahtsin midagi koos soodsamalt osta. Seerum on suurepärane, niisutab, imendub kiiresti, kreem imendub ka kiiresti. Lõhn on meeldiv, aga mitte nõrk, minu jaoks tundub lilleline. (Lõhn on mõlemal sarnane) Pärast kreemi pealekandmist - läiget pole, kreem ei ole rasvane, midagi vahepealset. Kasutasin seda pärastlõunal enne SPF-i. Raskust ei jäänud. Minu nahk on seganahk, kalduvus rasusele, eriti pärast SPF-i.
Kreem ja seerum koos muudavad naha pehmeks ja puudutamisel meeldivaks. Kirjutan hiljem, kas sellel on noorendav toime või mitte.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.