Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod









Arvustused – 6
Olen väga rahul, see niisutab hästi, pole liiga rasvane ja lõhnab hästi
Suurepärane toode nii kätele kui ka jalgadele!! Jätab naha siledaks ja pehmeks. Ei jäta rasvast kihti. Ostan seda kindlasti uuesti.
See on suurepärane kreem nii kätele kui ka jalgadele! See tegi imesid mu kuivadele kätele talvel juba mõne päevaga ja mu jalad on pärast selle kasutamist palju pehmemad.
See on väga meeldiv, pehme konsistentsiga, lõhnab imeliselt ja hoiab käed kaua pehmed, soovitan seda soojalt 😁
Kreem on suurepärane. Imendub kiiresti, lõhnab mõnusalt. Olen kasutanud 2 kuud ja olen väga rahul, nahk on pehme ja sile. Ma soovitan.
Super kerge kreem, mittekleepuv ja kiiresti imenduv. Piisab väikesest kogusest ja nahk on niisutatud. Ma soovitan :)
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.