Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.







Teie Ägedad Fotod ja Videod







Arvustused – 3
Sain selle SPF-kreemi kingituseks ja olin meeldivalt üllatunud. Väga meeldiva konsistentsiga, veidi paksem kui see, mida tavaliselt kasutan - mentoolivärv, mis imendub suurepäraselt. Soovitan seda kuivema nahatüübi jaoks, mul isiklikult on rasune - segatüüpi nahk ja see ei sobinud mulle eriti hästi (mu nahk tundub pärast seda raskem ja kergelt kleepuv). Aga see jätab kauni särava nahaefekti, see ei ärrita nahka.
Olen selle SPF-iga rahul, mul on kuiv ja tundlik nahk, see ei ärrita seda üldse, vastupidi, mu nahk on mõnusalt toidetud, ma ei tunne päeva jooksul pingul ja kuiva nahka, võin seda ainult soovitada, nahk 35+
Kõik päikesekaitsekreemid tekitavad mulle löövet, aga mitte see. Lõpuks leidsin endale sobiva päikesekaitsekreemi. Lisaks ei jäta see rasvast jääki, imendub väga hästi ja niisutab suurepäraselt. Kreemi pole vaja enne ega pärast kasutada – see teeb kõik ise ära! Mulle see meeldib 🥰
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.