Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.








Teie Ägedad Fotod ja Videod







Arvustused – 4
Mul on pikka aega kätega probleeme olnud... need on kuivad ja neil on pisikesed täpid. Pärast selle kehakreemi kasutamist kaovad täpid ja mu nahk särab juba mõne kasutuskorra järel. Täiuslik.
Suurepärane kehakreem, imendub kiiresti ja ei jäta kleepuvat tunnet, hommikul on mikrovistrike korral tõesti oluline, juba 1-2 kasutuskorra järel on nahk palju siledam. Soovitan!
See meeldis mulle väga. See jätab naha niisutatuks ja pehmeks kogu päevaks.
Väga pehme ja kergesti hajutav, imendub koheselt, ei rasune, lihtsalt ilus sametine nahk. Ilma parfüümita. Ostan kindlasti uuesti.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.