Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.










Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 7
Need helbed on väga niisked ja meeldivad. Hoian neid külmkapis. Need teevad oma tööd, aga ei midagi erilist. Minu ainus probleem nendega on see, et pean neid kaks või kolm korda ülespoole liigutama, enne kui nad korralikult kinni jäävad.
Padjad on topitud. Kas kellelgi on spaatlit nende eemaldamiseks? Minu jaoks on need libedad ja kui neid esimest korda peale panna, siis kui seisad, siis libisevad need alla, pead pikali heitma. Seega pärast pealekandmist need mul kõrvetavad, seega vaatame, kuidas läheb ja milline on tulemus mõne kasutuskorra pärast. Kindlasti tasub neid kasutada, kasvõi lõõgastumiseks, et korraks peatuda ja silmad sulgeda😁
Suurepärane toode, naha välimuse paranemist on näha kohe pärast pealekandmist
Silmapadjad on tõesti head, mis on minu jaoks oluline, need ei kõrveta peale pealekandmist, mida olen teiste brändide puhul kogenud, ja mis kõige tähtsam, need püsivad hästi, ei libise näol ja siluvad silmaümbrust kenasti. Soovitan neid proovida.
Igasugust toodet on vaja pikka aega regulaarselt kasutada, seega ei oska ma seda praegu 100% hinnata. Tundub väga paljulubav toode. Hüdrogeelplaastreid paigaldatakse tavapäraselt nagu iga teinegi – see nõuab pisut oskusi ja kannatlikkust. Toode on tugevalt immutatud tõhusa vedelikuga, mis muudab plaastrid veelgi libedamaks ja veidi kohmakaks. Mina isiklikult leidsin, et kõige parem on peale kanda nii kiiresti kui võimalik ja ainult veidi kohandada, mitte liigutada plaastreid näole liiga palju. Pärast esimest kasutuskorda on tunne näol meeldiv, lõõgastav ning nahk on töödeldud ja niisutatud. Mõju kortsudele muidugi kohe näha ei ole, aga loodan, et jään rahule. Veelgi olulisem on see, et see ei ärritaks silmaümbruse nahka ega silmi. Pakend on standardne. Hoiab ära toote kuivamise. Soovitan kindlasti proovida.
Need on erakordsed. Pärast kasutamist on nahk niisutatud ja tumedad ringid hägusemad. Soovitan seda.
Ma armastan neid silmaplaastreid, kuna mul on need olnud, siis on silmaalused kotid taandunud....mul on probleem pruunide ja üsna paistes silmalaugudega, kuid neid kasutama hakates kadusid kotid tasapisi, kuigi pruunid piirkond on alles, aga natuke pehmem ...kahju, et enne ja pärast plaastrite kasutamist pilti ei teinud, soovitan neid plaastreid kindlasti igale naisele, kel silmaaluste kottidega probleem :- )
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.